Ochrona danych osobowych

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji

Zgoda  

FAQ

Państwa pytania i odpowiedzi

Dlaczego powinienem rozważyć użycie ModìLite w leczeniu mojego guzka?

ModìLite jest bezpiecznym i mikroinwazyjnym zabiegiem, łatwym do przeprowadzenia i o bardzo krótkim czasie regeneracji. Nie występują większe komplikacje, nie jest to bolesne, a co ważniejsze, nie pozostawia na szyi żadnych blizn. Nie jest konieczne znieczulenie ogólne, miejscowe ani żadna hospitalizacja. Dzięki ModìLite znikają objawy ucisku i uszkodzenia estetyczne, a funkcja tarczycy zostaje zachowana bez potrzeby jakiejkolwiek operacji lub długotrwałej terapii.

Które guzki można leczyć za pomocą ModìLite?

ModìLite jest wskazany w leczeniu stałych lub mieszanych łagodnych guzków objawowych o powtarzalnej cytologicznej diagnozie łagodności i w przypadku zmian złośliwych szyi, takich jak przerzuty do węzłów chłonnych. Leczenie w tym zastosowaniu jest radykalne, pozwala uzyskać całkowitą ablację zmiany

Jak wykonuje się zabieg ModìLite?

Jedno lub dwa włókna światłowodowe są wprowadzane pod kontrolą USG do guzka za pomocą wyjątkowo cienkich igieł. Sesja zabiegowa trwa od 10 do 20 minut, jest to czas potrzebny na to, aby ciepło wewnątrz guza zniszczyło leczoną tkankę. Nie są wymagane nacięcia ani szwy, a cała sesja, w tym czas przygotowania, trwa zaledwie 30 minut.

Czy muszę poddać się znieczuleniu?

Dzięki wyjątkowo drobnym igłom, ModìLite to procedura, która nie wymaga znieczulenia ogólnego ani miejscowego. Czasami pacjenci zgłaszają jedynie niewielki dyskomfort podczas wprowadzania igieł i łagodne odczucie ciepła podczas zabiegu. Jeśli chcesz, można użyć znieczulenia miejscowego, ale pamiętaj, że jeśli utrzymasz wrażliwość szyi i będziesz współpracować z lekarzem, zwiększy to bezpieczeństwo i poprawi skuteczność zabiegu.

Jaki jest czas powrotu do zdrowia?

Możesz wrócić do swoich normalnych zajęć już następnego dnia po zabiegu. W ciągu kolejnych miesięcy należy prowadzić obserwacje funkcji tarczycy i badania USG, aby ocenić zmniejszenie objętości guzka.

Ile sesji będę potrzebować?

Skuteczność ModìLite zapewnia dobre wyniki już podczas jednej sesji. Jeśli to konieczne, leczenie można powtórzyć bez uszczerbku dla dalszej terapii.

Jakich rezultatów mogę się spodziewać po ModìLite?

ModìLite powoduje zanik lub w każdym razie zmniejszenie lokalnych objawów z powodu ucisku wywieranego przez guzek na otaczające struktury, przyczyniając się w ten sposób do znacznego podniesienia jakości życia. Przy wystających guzkach, wraz z oczywistymi korzyściami estetycznymi, zostanie przywrócona normalna morfologia szyi. Proces redukcji guzka, który ma miejsce dzięki naturalnym mechanizmom naprawy komórkowej organizmu, zajmuje kilka miesięcy. Leczenie zmian złośliwych w tym zastosowaniu jest radykalne, pozwala uzyskać całkowitą ablację zmiany.

Czy ModìLite został przetestowany klinicznie?

Bezpieczeństwo i skuteczność ModìLite zostały wykazane przez liczne badania kliniczne*. W rzeczywistości, ModìLite już po jednym zabiegu powoduje bezpieczne zmniejszenie objętości guzków powyżej 50% u zdecydowanej większości pacjentów i ta redukcja utrzymuje się w czasie.

Dlaczego powinienem wybrać ModìLite zamiast innych technik ablacyjnych?

Ponieważ jego skuteczność została szeroko wykazana po długim okresie eksperymentów, a jego korzyści były oceniane przez lata w praktyce klinicznej. Szacuje się, że od momentu uruchomienia we Włoszech leczono około 4000 pacjentów z 10-letnią obserwacją.

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania.

Wpisz czego szukasz i wciśnij Enter