Ochrona danych osobowych

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji

Zgoda  

Firma

Elesta to firma produkująca i sprzedająca urządzenia medyczne o wysokim poziomie technologicznym, służące do mikroinwazyjnego leczenia kilku rodzajów patologii, które w przeciwnym razie byłyby leczone chirurgicznie.

Technologia opracowana przez Elesta integruje systemy laserowe i sprzęt ultrasonograficzny, dzięki czemu możliwe jest przeprowadzenie diagnostyki zmiany i jej leczenie. Światło lasera jest doprowadzane do zmiany, która ma być leczona, za pomocą bardzo cienkich włókien optycznych, wprowadzanych przezskórnie za pomocą igieł o średnicy mniejszej niż jeden milimetr, a ich prawidłowe pozycjonowanie odbywa się pod kontrolą USG w czasie rzeczywistym. Urządzenia opracowane przez Elesta mają na celu ochronę zdrowia pacjenta, oferując innowacyjne, mikroinwazyjne i równie skuteczne rozwiązania terapeutyczne, jak tradycyjne zabiegi chirurgiczne.

Niektóre z najważniejszych cech podejścia terapeutycznego Elesta obejmują bezpieczeństwo, brak znieczulenia ogólnego, szybkie gojenie pozabiegowe, co zapewnia ogromne korzyści w zakresie warunków ekonomicznych i opieki zdrowotnej.

Elesta oferuje kliniczne aplikacje dla różnych części ciała, w tym zabiegi ModìLite w przypadku zmian w tarczycy i przerzutowych węzłów chłonnych szyi oraz PBLite w pierwotnych i wtórnych nowotworach wątroby. W dziedzinie urologii, SoracteLite stanowi niechirurgiczną metodę leczenia łagodnego rozrostu gruczołu krokowego (BPH), bardzo częstej choroby z kłopotliwymi objawami, które w znacznym stopniu wpływają na jakość życia pacjenta. SoracteLite został ostatnio również wykorzystany w trwających badaniach klinicznych do ogniskowego leczenia raka prostaty i guzów nerek.

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania.

Wpisz czego szukasz i wciśnij Enter