Ochrona danych osobowych

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji

Zgoda  

Ośrodki

Tutaj znajdziesz wszystkie potrzebne informacje dotyczące ośrodków, w których podejmowane jest leczenie za pomocą ModìLite.

WROCŁAW

EuroMediCare Szpital Specjalistyczny z Przychodnią
ul. Pilczycka 144-148,
54-144 Wrocław

Monika Wiśniewska
Specjalista ds. usług medycznych
e-mail: echolaser@emc-sa.pl
e-mail: monika.wisniewska@emc-sa.pl
tel. kom. +48 727 600 464

ZOBACZ WIĘCEJ

EuroMediCare Szpital Specjalistyczny z Przychodnią

EuroMediCare to wieloprofilowy, zabiegowy szpital specjalistyczny z przychodnią.

W szpitalu, który działa od 2002 roku, stosowane są nowoczesne, małoinwazyjne metody diagnostyczne i operacyjne z zakresu chirurgii ogólnej i endoskopowej, gastroenterologii, ginekologii, onkologii, ortopedii, chirurgii szczękowo-twarzowej, urologii i laryngologii.

Szpital należy do Grupy EMC, która prowadzi 10 szpitali i 26 przychodni w 6 województwach: dolnośląskim, śląskim, mazowieckim, opolskim pomorskim i zachodniopomorskim.

W szpitalu EuroMediCare – jako pierwszym w Polsce – nowotwory są usuwane przy użyciu Echolasera. Urządzenie sprawdza się zarówno w terapii zmian złośliwych, jak i niezłośliwych. Innowacyjna technologia pozwala na skuteczne i precyzyjne zniszczenie guza podczas krótkiego, bezbolesnego zabiegu.

Echolaser, produkowany przez włoską firmę Elesta, wykorzystuje technologię ultradźwiękową oraz laser wielokanałowy. Zabieg polega na wprowadzaniu energii lasera bezpośrednio do zmienionej chorobowo tkanki i zniszczeniu jej. Kontrola USG umożliwia monitorowanie położenia aplikatorów światła laserowego.

Kwalifikacja do zabiegu odbywa się podczas konsultacji z chirurgiem onkologiem. Aby umówić się na konsultację zadzwoń lub napisz:
Monika Wiśniewska, Specjalista ds. usług medycznych,
e-mail: monika.wisniewska@emc-sa.pl, tel. kom. +48 727 600 464

CZĘSTOCHOWA

Centrum Medyczne Alfamedica Silesia North
ul. Kilińskiego 166
42-218 Częstochowa

Koordynator Projektu:
tel. +48 605 644 700
e-mail: info@wylecztarczyce.pl 

ZOBACZ WIĘCEJ

Centrum Medyczne Alfamedica Silesia North

Centrum Medyczne Alfamedica Silesia North to nowoczesna placówka zlokalizowana w Częstochowie przy ul. Kilińskiego 166. To wielospecjalistyczne centrum skupia w sobie wszystkie specjalizacje medyczne, w tym urologia, okulistyka, chirurgia, gastrologia, laryngologia, ortopedia, endokrynologia, medycyna pracy, leczenie boreliozy i wiele innych. Poza poradniami znajduje się tu Pracownia Endoskopowa wykonująca badania gastroskopii i kolonoskopii, także w znieczuleniu ogólnym, specjalistycznie wyposażona poradnia okulistyczna z badaniami tomografii nerwów wzrokowych (OCT) oraz gabinet laryngologiczny wyposażony w mikroskop, sprzęt do badania słuchu (tympanometria, audiometra) oraz fiberoskopię (endoskopowe badanie gardła, krtani, ucha). Zespół lekarzy tworzą specjaliści ze Śląska, Łodzi, Krakowa i Częstochowy.

Znajduje się tu Prywatny Szpital wykonujący zabiegi w zakresie urologii (w tym leczenie nowotworów prostaty zielonym laserem), ortopedii (w tym innowacyjne zabiegi przeszczepu chondrocytów w celu wyhodowania łaty chrząstkowej z komórek własnych – w wielu przypadkach będących alternatywą dla endoprotezy stawu kolanowego), chirurgii ogólnej, proktologii, okulistyki i laryngologii. Ponadto centrum wyposażone jest w echolaser wykorzystany do leczenia nowotworów tarczycy, prostaty i in.

Na terenie obiektu działa też AlfaEstetica z chirurgią plastyczną, medycyną estetyczną, laserową korekcją wzroku i Treningiem EMS. W ramach AlfaEstetica funkcjonuje Kompleksowe  Centrum Stomatologii i Implantologii z chirurgią szczękową i szwajcarskimi implantami.  Nasi lekarze implantolodzy nie tylko szkolą się w najnowocześniejszych Klinikach na świecie, ale także dzielą się swoją wiedzą organizując cykliczne szkolenia z zakresu prac implantologicznych w pełnej nawigacji.

Częstochowa

Centrum Medyczne KLARA
ul. Wały Dwernickiego 43/45
42-202 Częstochowa

Iwona Wieloch
Koordynator ds. usług medycznych
e-mail: iwona.wieloch@cm-klara.pl
tel.: +48 34 534 50 15

ZOBACZ WIĘCEJ

Centrum Medyczne Klara

Centrum Medyczne Klara oferuje kompleksowe usługi medyczne, w tym: ponad trzydzieści poradni specjalistycznych, Centrum Chirurgii Małoinwazyjnej, oddziały szpitalne, diagnostykę, rehabilitację, Centrum Medycyny Pracy oraz Polski Ośrodek Terapii Komórkowych i Immunoterapii. W naszej codziennej pracy wykorzystujemy wiedzę specjalistów o wieloletnim doświadczeniu.

Trafna diagnoza oraz odpowiednia, skuteczna terapia w połączeniu ze sprzętem medycznym i diagnostycznym spełniającym wysokie standardy, pozwala nam  zagwarantować kompleksową opiekę względem naszych Pacjentów.

W swojej codziennej pracy cenimy bezpieczeństwo, profesjonalizm, zaangażowanie, życzliwość, odpowiedzialność za zdrowie drugiego człowieka oraz ciągłe dążenie do doskonałości, które z każdym dniem pozwalają nam zyskać zaufanie kolejnych Pacjentów.

Kwalifikacja do zabiegu odbywa się podczas konsultacji z chirurgiem onkologiem. Aby umówić się na konsultację zadzwoń lub napisz:
Iwona Wieloch, Koordynator ds. usług medycznych
e-mail: : iwona.wieloch@cm-klara.pl, tel.: +48 34 534 50 15

PIASECZNO

Szpital św. Anny w Piasecznie
EMC Piaseczno sp. z o.o.
Mickiewicza 39
05-500 Piaseczno

Sekretarka medyczna
Sylwia Kaniewska
Tel. kom. 727600346
Adres e-mail: echolaser.piaseczno@emc-sa.pl

Zapisy na zabieg: tel. 727600346

ZOBACZ WIĘCEJ

Szpital św. Anny w Piasecznie

Szpital św. Anny w Piasecznie należy do Grupy EMC Instytut Medyczny od 10 lat. Szpital posiada 6 oddziałów: chorób wewnętrznych, ginekologii i położnictwa, chirurgii ogólnej, urologii, pediatrii i neonatologii. Szpital zatrudnia ponad 200 lekarzy pracujących w oddziałach oraz w poradniach specjalistycznych funkcjonujących w strukturze szpitala. Oferuje wysokospecjalistyczne badania diagnostyczne oraz badania USG, badania RTG, TK, badania laboratoryjne, nieinwazyjną diagnostykę kardiologiczną (EKG spoczynkowe i wysiłkowe, Holter EKG i Holter RR). W szpitalu wykonywane są nowoczesne zabiegi urologiczne w ramach Centrum Urologii Zaawansowanej m.in.

 • HoLEP – przezcewnikowa enukleacja prostaty laserem holmowym,
 • RIRS – endoskopowe kruszenie laserem kamieni nerkowych
 • MiniPCNL – kruszenie laserem kamieni przez nakłucie nerki,
 • ECIRS/SEBS – jednoczasowe połączenie RIRS i miniPCNL
 • HoLERBT – przezcewkowe wycięcie laserem guza pęcherza w jednym boku
 • HIVEC – chemioterapia dopęcherzowa w systemie hipotermii
 • Usuwanie guza prostaty za pomocą Echo Lasera
 • Leczenie kamicy układu moczowego małoinwazyjnymi metodami,

Ponadto szpital oferuje chirurgię małoinwazyjną m.in.

 • operacje przepuklin,
 • operacje żylaków odbytu,
 • operacje przetoki okołoodbytniczej i szczelin odbytu,
 • operacje jelita grubego,
 • operacje żylaków kończyn,
 • operacje tarczycy.

Szpitalu św. Anny w Piasecznie nastawiony jest na rozwój i świadczenie usług na najwyższym poziomie z wykorzystaniem najnowocześniejszych technik diagnostyki i leczenia pacjenta.

Bergamo

Ospedale Pesenti Fenaroli
Via Mazzini
88 – 24022 Alzano Lombardo

tel. +39 035 306 4111

Neapol

Ospedale Antonio Cardarelli Napoli
Via A. Cardarelli
9 – 80131 Napoli

e-mail: aocardarelli@pec.it
tel. +39 0817471111

Piza

Azienda Ospedaliero-Universitaria Pisana
Via Roma n. 67 – 56126 Pisa

e-mail: pec-aoupisana@legalmail.it
tel. +39 050 992111

Rzym I

Ospedale Regina Apostolorum
Via San Francesco d’Assisi
50 – 00041 Albano Laziale (Roma)

e-mail: info@reginaapostolorum.it
tel. +39 06 932989

Rzym II

Biomedical Campus Rome
Via Álvaro del Portillo 21 – 00128 Rome

e-mail: info@unicampus.it
tel. +39 06 22541 1

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania.

Wpisz czego szukasz i wciśnij Enter